9 Kasım 2010 09:38

mrb. ben küçükken sarılık geçirmşm şu an 19 yaşındayım sanırım o sarılıktan

mrb. ben küçükken sarılık geçirmşm şu an 19 yaşındayım sanırım o sarılıktan kalma tek gözümün içinde bir pirinç büyükklüğünde sarı bir leke var hafif ama ben bundan çok rahatsızım bunu geçirmek için tavsiye edebileceğiniz maliyeti çok yüksek olmayan bir ilaç tavsiye yada bir yöntem var mıdır şimdiden teşekkür ediyorum. ha ir de göz tiki kalıcımıdır geçer mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferda Oğuz
Göz Hastalıkları

İlaçla geçmez cerrahi ile alınabilir.

12 Kasım 2010 09:55