AS
Soru Sahibi
11 Kasım 2010 13:44

MRB EŞİM 6 AY ÖNCE ÇOK AĞIR Bİ ŞEKİLDE TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ VE DARBE KAFAT

MRB EŞİM 6 AY ÖNCE ÇOK AĞIR Bİ ŞEKİLDE TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ VE DARBE KAFATASININ SOL TARAFINDAN VE BURDA KIRILAN KAFATASI KEMİĞİ GÖZ SİNİRLERİNİ EZMİŞ VE KOPARMIŞ DİYE BİLİYORUZ ŞUAN GÖZÜ HİÇ GÖRMÜYOR VE GÖRME İHTİMALİNİN OLMADIĞINI SÖYLEDİLER TV DE GÖZE KÖK HÜCRE NAKLİ TEDAVİSİ HABERİ İZLEDİK ACABA BU TEDAVİ EŞİM İÇİN UYGUN OLABİLİRMİ YAPILACAK HİÇ BİŞEY YOKMU

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferda Oğuz
Göz Hastalıkları

Beyin filmleriniz ve muayenenizi yapan hekim konuşabilir.

12 Kasım 2010 09:59