ÇE
Soru Sahibi
11 Kasım 2010 20:21

annem 4 yıl önce açık katarak ameliyatı oldu ve hep görmediğini bişeyler ba

annem 4 yıl önce açık katarak ameliyatı oldu ve hep görmediğini bişeyler battığını söyledi 6 tane doktora gitmemize rağmen bişey olmadığı söylendi şimdi bir doktora gittik benim anlayacağım dilde anlattığına göre merceğin takılacağı yer fazla alınmış şimdi göze takılan mercek gözü tahriş etmiş ve gözü kaybedebiliriz dedi göze hamak gibi bişey koyup tekrar mercek takacağını söyledi ve bunun yaygın olmadığını söyledi sizce ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferda Oğuz
Göz Hastalıkları

Göz içi lenste oynama varsa düzeltilmesi fikri doğrudur.

12 Kasım 2010 10:01