İİ
Soru Sahibi
5 Kasım 2010 01:38

merhaba ferda hanım benim sorum babamın gözüyle ilgili babam bundan yaklaşı

merhaba ferda hanım benim sorum babamın gözüyle ilgili babam bundan yaklaşık olarak 5,6 ay önce katarakt ameliyatı oldu. 1 ay öncesine kadar gayet güzel görüyordu ama şu anda gözü resmen maviye döndü ve sadece güneşe bakarken cisimlerin gölgelerini gördügünü söylüyor lütfen bize ne yapmamız gerektigini ve bunun neden kaynaklandıgını söyleye bilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferda Oğuz
Göz Hastalıkları

Acilen ameliyat eden doktorunuza gidin gözün kornea tabakasında ödem olma ihtimali yüksek acil tedavi gereklidir.

12 Kasım 2010 09:52