KK
Soru Sahibi
16 Şubat 2010 13:20

Merhaba eşimde uzun senelerdir bel agrısı vardı. Agrı ataklar halinde 3-4 a

Merhaba eşimde uzun senelerdir bel agrısı vardı. Agrı ataklar halinde 3-4 ayda bir onu birkaç gün yatırıyordu. Ayrıca bacagınada vuruyor kasılma oldugunu fazla ileri adım atamadıgını söylüyordu. Bir meslektasınıza gittik mr çekildi ve bel fıtığı olduğunu ameliyat olması gerektiğini söyledi. Acaba gerçekten ameliyat gerekli mi, E-mailinize mr'larını göndersem yorum yapabilirmisiniz? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Erol
Beyin ve Sinir Cerrahisi

emarlarınızı mail adresime gönderirseniz size bir fikir verebilirim , Geçmiş olsun. Mail op.dr.meliherol@hotmail.com

24 Şubat 2010 17:03