ÇS
Soru Sahibi
22 Mart 2011 09:29

öncelikle ayrıcağınız değerliz zamanınız için teşekürler 23 aylık bir oğlum

öncelikle ayrıcağınız değerliz zamanınız için teşekürler 23 aylık bir oğlum var *** *** ** tarihinde basit bir düşmeden dolayı 6.4mm subdural hematom ve 4.35 cm lik araknoid kist olduğunu çekilen tomografide öğrendik *** *** ** tarihinde çektirdğimiz emarda hemtomun ve kistin aynı durumda olduğu tespit edildi bugüne kadar çocukta herhangi bir anormallik görülmedi konuşma yürüme yeme bütün hareketleri aktiflikleri yaşının gerektiği şekilde ama dün gece ani baş ağrısı oldu çocukta ara ara uykudan uyandırcak şekilde daha sonra herhangi bir ilaç vermediğim halde uyudu ne yapmamı önerirsiniz ağrının nedeni kist yapa hematommudur cevabınız için sonsuz teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Erol
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Cocugunuzun filmlerini incelemem mumkunse kendisini muayne etmem gerekir. geçmiş olsun. Op Dr Melih EROL muaynehane Tel *** *** ** 45

22 Mart 2011 11:28