AE
Soru Sahibi
16 Mart 2011 10:02

Hocam mrb.Beyin Sin Cer doktoru belin tam ortasında büyük fıtık olduğunu, ş

Hocam mrb.Beyin Sin Cer doktoru belin tam ortasında büyük fıtık olduğunu, şimdilik ameliyatlık bir durum olmadığnı söyledi ve Fizik Tedavi önerdi. F.Tedavi yöntemi faydalımı zararlımı. Kulaktan duyma sözlerle sinirleri yıprattığı ve faydası olmadığı söyleniyor. Sizce F.tedavi yöntemi iyi gelirmi ve önerdiğiniz bir devlet hast.varmı (Anadolu yakası) Hocam sıkıntım Sabahtan öğlen 1-2 ye kadar felaket belim ağrıyor doğrulamıyorum öğleden sonra ağrılarım çok hafifliyor bacağımada fazla vurmuyor tşk

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Erol
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sizi ayrıntılı muayne etmem lomber( bel ) emarlarınızı incelemem gerekir. Geçmiş olsun. Op Dr Melih EROL Muaynehane Tel *** *** ** 45

22 Mart 2011 11:27