ŞS
Soru Sahibi
30 Temmuz 2008 18:53

Merhaba Cİhangir Bey sizin eski hastanızım 22 yaşındayım bekarım adet düze

Merhaba Cİhangir Bey sizin eski hastanızım 22 yaşındayım bekarım adet düzensizliği nedeniyle şubat ayında size gelmiştim ultrasonda yumurtalıklarda bir sorun olmadığını görmüştünüz horman tahlilleri yaptırdık bir şey çıkmadı,Bugün başka bir kadın doğum uzmanı ultrasonda polikistik over saptadı 50mm boyutunda 5 ayda gelişebilir mi şuan adet söktürücü verdi bu kanama olmadığı için içerde oluşan bir kan pıhtısı olabilir mi ne yapmamı önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, 50 mm boyutunda kist polikistik overde olmaz.Bu hastalıkta çok sayıda boyları 10mm civarı kistler görülür.Sanırım ikinci muayenenizde yanlış anlamanız mevcut.Tekrar konusmamızı ve muayene olmanızı öneririm. Saygılar Op.Dr.Cihangir EFE *** *** ** *** *** ** 00 00 mutluinsan.com

29 Ağustos 2008 17:18