28 Ağustos 2008 17:21

HOCAM İYİ GÜNLER.EMZİRMEYLE İLGİLİ BİR SORUM VAR CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİ

HOCAM İYİ GÜNLER.EMZİRMEYLE İLGİLİ BİR SORUM VAR CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.BENİM 3 AYLIK BİR OĞLUM VAN 1 AYDAN FAZLA BİR SÜREDİR ÖZELLİKLE EMZİRDİKTEN SONRA İKİ GÖĞSÜMDEDE ŞİDDETLİ AĞRILAR OLUYOR.UCUNDADAÇATLAKLAR VAR AĞRI HEM MEME UCUNDA HEMDE TÜM GÖĞSÜMDE OLUYOR.MEME UÇLARI KIZARIK BAZENDE PEMBE RENKTE.AĞRILARDA BAZEN BELİRLİ BÖLGELERDE BAZENDE DAMAR BOYUNCA OLUYOR.DAYANILMAZ ŞEKİLDE NE YAPMALIYIM.SEBEBİ NEDİR AĞRILARIN.DOKTORA GİTTİM AMA SÜT BİRİKMESİ DEDİ ,BOŞALDIĞI ZAMANDA AĞRI OLUYOR.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Öncelikle memede enfeksiyon olup olmadıgından emin olmak gerekir.Anlattıgınıza göre sanırım enfeksiyon mevcut.Bunun için antibiotik tedavisi almak gerekir.Ayrıca meme bası çatlaklarının iyileşmesi için silikon meme ucu kullanmanızı öneririm.Tabii ki tedaviyi doktor kontrolu altında yapmanız gerekir Saygılar Op.Dr.Cihangir EFE *** *** ** *** *** ** 00 00 mutluinsan.com

29 Ağustos 2008 17:11