MA
Soru Sahibi
25 Ağustos 2008 11:59

MERHABA DOKTOR .ADETIM 2 GÜNÜ HORMON PROFILIM FSH 2,68. LH 6,38.ESTRADIOL 1

MERHABA DOKTOR .ADETIM 2 GÜNÜ HORMON PROFILIM FSH 2,68. LH 6,38.ESTRADIOL 170,2.REFERANS 26,6-161. ULTRASYONDA FOLİKULAR KİST VE BİR KAC MİNİK FOLIKULER GORUNDU GORUNDU.DİGER OVERDE HİÇ FOLİKULLER GORUNMEDİ. BU TAHLIL ADETIM 2 GUNU YAPILMIŞ 14 GUN SONRA YİNE ADET OLDUM .NE OLDUGUNU BENİ AYDINLATIRMISINIZ LUTFEN.COK TEŞŞEKUR EDERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Hormon degerleriniz normal gözüküyor,ancak bakılmayan baska hormonlarda var.Onların seviyelerinde bir anormallik olabilir.Özellikle adetten 2-3 hafta sonraki ara kanamalar progesteron hormonu yetersizliğiyle ilgili olabilir.Uygun zamanda uygun hormonlara tekrar baktırmalısınız. Saygılar Op.Dr.Cihangir EFE *** *** ** *** *** ** 00 00 mutluinsan.com

29 Ağustos 2008 17:13