DB
Soru Sahibi
26 Ağustos 2008 16:12

IYI GUNLER DR. BY BEN 13 HAFTALIK GEBEYIM 2 GUN ONCEYE KADAR KASIK AGRILARI

IYI GUNLER DR. BY BEN 13 HAFTALIK GEBEYIM 2 GUN ONCEYE KADAR KASIK AGRILARIM VARDI AGRILARIM DURDU SEBEBINI ACIKLARMISINIZ IYI GUNLER

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Enfeksiiyon bu şikayetin en sık nedenidir.Tabii ki başka nedenleride olabilir.Muayene olmanızı öneririm. Saygılar Op.Dr.Cihangir EFE *** *** ** *** *** ** 00 00 mutluinsan.com

29 Ağustos 2008 17:11
DB
Soru Sahibi

IYI GUNLER DR.BY BEN HASTANIZ BURCIN DEMIRCI VERDIGINIZ ILACLARI KULLANIYORUM AMA HALA SAG TARAFIMDAKI AGRI DEVAM EDIYO NEOLABILIR BUNUN SEBEBI.

1 Eylül 2008 13:58
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Burçin Hanım tekrar sizi görmeden kesin olarak yardımcı olmam zor gibi gözüküyor.Eger ilaçlarınız bitmediyse ve çok rahatsız olmuyorsanız ilaçlarınızın bitmesini bekleyin,ancak agrınız giderek artıyor,iştah degişikliği,ishal veya kabızlık,bulantı-kusma eşlik ediyorsa hemen gelin görüşelim. Saygılar Op.Dr.Cihangir EFE *** *** ** *** *** ** 00 00 mutluinsan.com

3 Eylül 2008 17:09
DB
Soru Sahibi

IYI GUNLER DR BY CEVABINIZ ICIN TESEKKURLER AGRILARIM DURDU SIMDILIK BI SORUN YOK BI HAFTA SONRA KONTROL GUNUM O ZAMAN DAHA DETAYLI ANLATIRIM TEKRAR TESEKKURLER

4 Eylül 2008 15:27
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gecmiş olsun!

5 Eylül 2008 14:05