ŞB
Soru Sahibi
7 Eylül 2008 02:41

dr bey vulvada klitoris kenarından başlayan küçük dudak boyunca uzanan vari

dr bey vulvada klitoris kenarından başlayan küçük dudak boyunca uzanan varisim var,çok ağrı acı yanma yapıyor,damar gerilince ağrısı tüm gövdeye bacaklara vuruyor sanki karnımın içi yara gibi oluyor,böyle bir durumda vajinal yoldan bakılması kesinlikle şartmıdır,varis dışta sadece ağrı olunca bele sırta karına göğüs kafesine vuruyor,denilebilirmiki vajinal bakılırsa çaresi hemen bulunur kurtulunur bu durumdan,bilsem öle kurtulurum onuda yapıcam 7 dr gezdim çare bulamadım çok acı veriyor artık,

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Söylediğiniz lezyonun ne oldugundan emin olmam için sizi muayene etmem gerekir.Bunun içinde tabii ki vaginal muayene olacaksınız.Bel,sırt ve göğüs agrınızın bundan kaynaklanacagını sanmıyorum. Saygılar Op.Dr.Cihangir EFE *** *** ** *** *** ** 00 00 mutluinsan.com

9 Eylül 2008 10:15
ŞB
Soru Sahibi

anlaşılması için tabiki vajinal muayene olcaksınız diye cvp vermişsiniz fakat ben 4 yıldır bu ağrıyı çekiyorum ve vulvadaki küçük dudak kenarındaki birbirine girmiş damar gerilince dediğim sıkıntılar ortaya çıkıyor vajina içindei ne olursa bu dediklerim ortaya çıkar,önce dış dudakta acı yanma oluyor sonra ağrıdan tüm vücudum etkileniyor, ultrasonumuda aksatmam hep baktırırım vajinadan bakılınca çare bulunurmu birde hangi tetkikler gereklidir,saygılar

13 Eylül 2008 23:17
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Şikayetinizi ve çektiğiniz ızdırabı anlıyorum ama bu gibi durumlarda muayene şarttır.Ne tetkiki istenecegide muayene sonucuna göre belirlenir. Saygılar Op.Dr.Cihangir EFE *** *** ** *** *** ** 70 86 jinobs.com

23 Eylül 2008 11:53