CM
Soru Sahibi
5 Aralık 2007 14:56

merhaba benim son 1,5 yıldır midemde guruldama ve gece çok şiddetli mide

merhaba benim son 1,5 yıldır midemde guruldama ve gece çok şiddetli midenin üsttünde göğse doğru şiddetli ağrım oluyor ve bu ağrı 2,3 sürebiliyor. hekimlere başvurduğumda gastrit sıkışması diyip ilaç tedavi ulguladılar ama geçmedi ve devamlı tekrarlıyor bunun için ne yapmalıyım kolay gelsin iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Mahmut bey, şikayetleriniz sizi belirgin ölçüde rahatsız ediyor ve yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa lütfen doğru teşhis ve tedavi için *** *** ** den randevu alınız. :) Geçmiş olsun Dr.Ahmet Dobrucalı

13 Aralık 2007 12:53