YG
Soru Sahibi
2 Temmuz 2010 15:18

merhaba. benim gülüşümle ilgili bir problemim var. gülerken üst dişlerim gö

merhaba. benim gülüşümle ilgili bir problemim var. gülerken üst dişlerim görünmüyor, üst dudağım dişlerimin çoğunu kapatıyor. konuşurken de öyle. bunun yanı sıra dişlerimin şekli ve beyazlığı gayet normal. bu problem düzeltilebilir mi ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Kesinlikle çözülebilir ancak görmek lazım. Kompozit laminalarla dişinize hiç dokunmadan dişlerinizin boyunu uzatmak mümkün olabilir yada ortodontik bir tedaviyle yine dişlerinize dokunmadan bir çözüm bulmak mümkün olabilir. Estetik kesinlikle bir ihtiyaçtır ancak yaşınız çok genç kendi dişlerinize dokunulmadan bir çözüm elde etmeye çalışın hele de metal alt yapılı porselen kuronlar yaptırmak için kesinlikle dişlerinizi küçülttürmeyin iyi günler dilerim

2 Temmuz 2010 17:11