KM
Soru Sahibi
29 Nisan 2008 23:06

merhaba ben iki düsük yaptım hatta ilk düsügümde size kontrole geldim size

merhaba ben iki düsük yaptım hatta ilk düsügümde size kontrole geldim size sorum 2 düsükten sonra anne olmam çokmu zorlasır ayrıca kürtajsız düsük yaptım benim duydugum 3 düsükten sonra bi sorun oldugu ortaya cıkarmıs tekrar gelmek istiyorum sorum ise ben cokmu zor anne olurum ayrıca yasım 22 cok tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Eger üçüncü gebeliğinizde düşükle sonuçlanırsa o zaman bazı testler yapmamız gerekecektir.Yinede normal bir muayeneden gecmenizi sonra üçüncü gebeliğe karar vermenizi öneririm.

4 Mayıs 2008 02:16