SO
Soru Sahibi
4 Şubat 2010 06:27

merhaba ben 22 yaşındayım benim asıl sorunum kendime güvenimi yitirmem bir

merhaba ben 22 yaşındayım benim asıl sorunum kendime güvenimi yitirmem bir insan güvenini tekrar nasıl kazanabilir?

2 cevap
Cevaplar (2)

merhaba özgüven sorununuzun nedenlerini araştırarak probleminize çözüm bulabilirsiniz.

4 Şubat 2010 10:44
SO
Soru Sahibi

öncelikle sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim sanırım bu sorunun altından tek başıma kalkamıyacağım ben tesadüfen sizi gördüm pek konuşmakta içimde gelmiyor ama kısaca yardım almam gerekiyor ama nedense hastaneye psikoloğa gitmek beni düşündüryor sağlık güvencem emekli sandığı dışaradan üni okuyorum.randevu almak isterim ama bu nasıl olacak ücretli mi ücretliyse ne kadar bunun hakkında bilgi verirseniz çok seviniirm tşkrler

5 Şubat 2010 02:24

Merhaba Bilgi ve randevu için *** *** ** 48 nolu telefonu arayabilirsiniz.

14 Şubat 2010 19:00