13 Mayıs 2008 14:08

MERHABA 30 YAŞINDAYIM HER AY DÜZENLİ ADET GÖRÜYORUM FAKAT ADETİM BİTTİKTEN

MERHABA 30 YAŞINDAYIM HER AY DÜZENLİ ADET GÖRÜYORUM FAKAT ADETİM BİTTİKTEN SONRA 10 GÜN KAHVERENGİ AKINTIM GELİYOR. DOKTORUM HORMONAL DİSFOKSİYON TEŞHİSİ KOYDU 3 AY FARLUTAL KULLANDIM 1 AYDIR DA DUPHASTON KULLANIYORUM .DURUMUMDA BİR DEĞİŞİKLİK YOK. SİZİNDE FİKRİNİZİ ALMAK İSTEDİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.KOLAYGELSİN.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hormonal bozukluk dışında enfekiyon yada ilaç kullanımıda buna neden olabilir.Kesin konuşabilmem için sizi muayene etmem gerekir.

16 Mayıs 2008 01:44