OG
Soru Sahibi
25 Ocak 2010 02:54

LÜTFEN CVP YAZIN...........................................................

LÜTFEN CVP YAZIN.............................................................MRb ben gulızar ongun unıversıte öğrencisiyim.Sorunum korkak olmam aslında degılım ama ole hıssedıyorum.Çekıngen aslında olmadıklarım hep benım suan bıraz ıyııyım ama bıkac gun oncesıne kadar daha kotuydum.Kendımı sevmıyorum.guvenım yok kendıme hayatımı degıstırmeye calısıyorum olmuyor .hep kendımle ugrasıyorum.Kendımı ortaya koyma zamanım geldı geciyor .yıne karamsar olmak ıstemıorum o gunler cok zor geciyorrr.........

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba problemlerinizle başedebilmeniz için terapi görmenizi öneririm.

4 Şubat 2010 10:45