YN
Soru Sahibi
10 Nisan 2009 11:58

iyi günler pınar hanım. oğlum 4yaşında.bacaklarında 2-3 tane pütürlü leke

iyi günler pınar hanım. oğlum 4yaşında.bacaklarında 2-3 tane pütürlü leke çıktı ,kaşınıyorlar.sert ,kabuk gibi lekeler.doktora götürdüm hipokort verdi krem.bu krem geçirirmi o lekeleri.çok telaşlandım bide stresmiş kaynağı napabilirim.küçücük çocukta ne stresi dedim ama korktum.o krem geçirirmi?yenilerinin çıkmasını engellermi?şimdiden çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Çocuklarda genellikle alerjik bünyeye bağlı kuruluk ve rende hissi veren döküntüler olabiliyor. En azından iyi bir nemlendirici ile işe başlamak gerekiyor. Bahsettiğiniz döküntülerin neden ileri geldiğinin kesin çözümü muayene eden hekimin dermatoloji uzmanı olmasıyla ve şikayet varlığında en aktif haldeyken muayene etmesiyle yanıtlanabilir. Geçmiş olsun.

15 Nisan 2009 01:09