ÇK
Soru Sahibi
29 Temmuz 2010 14:56

iyi günler hocam son adetim 26 haziran dı bu gün kan testi yaptırdım gebe

iyi günler hocam son adetim 26 haziran dı bu gün kan testi yaptırdım gebe olduğumu öğrendim sonuç pozitif çıktı. tahmini kaç haftalıktır birde folik asit kullanmaya ne zaman başlamalıyım eczaneden alıp kullansam nasıl olur teşekkür ederim iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sayın ÇELİK; öncelikle gebeliğinizi tebrik ederim.Şu aşamada bir kadın doğum uzmanına muayene olup ultrason ile gebeliğinizin kaç haftalık olup olmadığını ve gebelik rutinleri dediğimiz bazı kan ve idrar testleriye kontrolden geçmeniz ve ona göre ilaçlarınızın düzenlenmesi gerekmektedir.Saygılarımla.

30 Temmuz 2010 11:21