3 Mart 2008 00:57

iyi akşamlar benim sol böbreğimin olduğu tarafda ara ara ağrı oluyor bir de

iyi akşamlar benim sol böbreğimin olduğu tarafda ara ara ağrı oluyor bir defasında dayanılmaz bir sancıyla doktora gitim tüm kan ve idrar tahlillerimi yaptılar fakat öenmli birşey olmadığını söylediler ailemdede böbrek problemi olanlar var (halamın bir böbreği alınmış) film ve ultrasyonlada bakıldı fakat birşey çıkmadı nedeni noktasındada çok net bir cevap alamadım bir ilaç kullanmadım acaba başka bir nedeni olabilirmi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Ağrılarınız devam ediyor ise yapılan tahlil ve tetkikler tekrar edildikten sonra İVP (ilaçlı böbrek filmi) çekilebilinir. Bunda da bir şey bulamaz isek böbrek dışı nedenleri araştırırız.

3 Mart 2008 10:46