2 Temmuz 2010 20:27

İYGÜNLER CEYDA HANIM BENİM GECE UYURKEN AGZIMDAN SALYA AKIYOR BU NEDEN OLUR

İYGÜNLER CEYDA HANIM BENİM GECE UYURKEN AGZIMDAN SALYA AKIYOR BU NEDEN OLUR İ Mİ YOKSA KÖTÜ Bİ DURUMMUDUR BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKÜREDRİM

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Şule Hanım; Bu durum gece ağzınız açık uyuduğunuz anlamına geliyor, eğer burnunuzdan nefes alıp veriyorsanız ve sadece ağzınız açık kalıyorsa bu problem değildir ancak burnunuzdan nefes alamıyor ve bu yüzden ağzınızdan nefes alabilmek için ağzınız açık uyuyorsanız bu bir problemdir çünkü bu ağız kuruluğuna neden olur tükrüğümüzün dişleri koruyan özelliğinden gece boyunca faydalanamamış olursunuz daha fazla diş çürüğüne ve dişeti hastalığına uygun ortam oluşur bu yüzden bir kulak burun boğaz doktoruna burnunuzu kontrol ettirmenizde fayda var iyi günler dilerim

6 Temmuz 2010 17:18