21 Eylül 2017 18:18

İsmail Arşel

Benim adım ismail 24 yaşındayım evliliğimin 4. Ayındayım eşimle ilişki deneyimlerimiz benim yüzümden hüsranla sonuçlanıyor ilk sevişme esnasında ereksiyon oluyor ama kısa bir süre sonra başımın arkasına ağrı saplanıyor ve ereksiyon sona eriyor ve bu durum beni çok üzüyor ve şuan eşimle çok kötü durumdayız bunun bir çözümü var mıdır ismayil_isik93@hotmail.com

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba ismail bey sorununuz çözümü tabiki vardır eşinizle birlikte destek alırsanız size yardımcı olmak isterim. lütfen iletişime geçin iyi günler

3 Aralık 2017 12:44