is
Soru Sahibi
14 Haziran 2017 16:02

İnternet bağımlılığı

Hocam merhaba.Ben internetten hiç çıkmayan birisiyim, bu yüzden annemle çok tartıştığım oldu.İnternette hayat buluyor, o alemden çıkınca cok mutsuz, depresif hissediyorum.Kısacası internetten kopamıyor, kopsam da yaşayan ölü gibi geziyorum.Sizce nasıl başa çıkabilirim bu durumla, tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, İnternet bağımlılığı kişinin günlük hayatını olumsuz etkileyen, kişide depresyon belirtilerini sıkça yaşatan bir hastalıktır. Bu konu hakkında en yakında zamanda bir uzmana başvurmanızı öneririm

14 Haziran 2017 17:15