ÇD
Soru Sahibi
20 Haziran 2008 16:42

ii çalışmalar doktor bey.benim yaklasık 2 aydır aralıklı dönemlerde sadece

ii çalışmalar doktor bey.benim yaklasık 2 aydır aralıklı dönemlerde sadece diz altında inanılmaz kaşıntılar meydana geliyor.son zamanlarda artık okadar arttıki kaşıntılar kaşımaktan yara oluyor.dermotoloji uzm gittim baktı yemene içmene dikkat et dedi tursu acı yeme dedi ama hala kasınıyor ben 6 ayda bir kan tesleri yaptırırım kansızlık sorunum var bu sebebten sonuclarım gayet güzel çıkıyor.bide lustral adında antidepresan bir ilaç alıyorum o yapabilirmi bilmiyorum.baska hangi bölüme gitmeliyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bacak ön yüzde kaşıntılara özellikle anemi (kansızlık) probleminde rastlamaktayız. Anemi tedavisi ve dışardan yerel tıbbi nemlendiricilerle rahtlayacağınızı düşünüyorum.

26 Haziran 2008 00:02