CM
Soru Sahibi
26 Ocak 2010 23:48

hocam merhaba 1.5 yıldır panik atak hastasıyım ank.fatih üni.hocam hasst. e

hocam merhaba 1.5 yıldır panik atak hastasıyım ank.fatih üni.hocam hasst. eko ekg kan tahlillerinde herhangi bir kalp rahatsızlığı oladıgı gayet saglıklı bir kalbe sahip oldugum 1.5 yıl önce saptandı fakat mıyorum gayet saglıklı oldugumu bilsemde her an kalp krizi geçiriyorum sanıyorum ne olur bana yardımcı olun hocam tesekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

panik atak hem ilaç kullanılan psikiyatrik tedavi hemde biraz uzun soluklu psikoterapi gerektirir. panik atak teşhisi konulmuş ise merak etmeyin kalp krizinden veya kalp ile ilgili bir sorundan ölmezsiniz. sadece ölecekmiş hissi hayatınızı çekilmez hale getirir.

27 Ocak 2010 09:01