AI
Soru Sahibi
3 Ekim 2021 12:48

Grade 2 dejenerasyon

Hocam benim menisküs arka boynuzunda grade 2 dejenerasyon yazıyor geri kalan hepsi normal fizik Tedawi oldum.gecmedi her 2 diz prp yaptırıyorum şuan o kadar azalmadı ama hiç istirahat edemedim.suan işi birakmak zorunda kaldım.eskisi gibi e zaman olur hocam geçen ramazanın son günü başladı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bahtiyar Demiralp
Ortopedi ve Travmatoloji

İbrahim bey tek çözüm quadericeps kaslarınızı kuvvetlendirici egzersizleri en az 6-8 hafta süre ile çoğun yapmanızdır. Eğer bu üst bacak kaslarınızı kuvvetlendirirseniz geçecektir . Yoksa hep sorun yaşarsınız . Egzersizleri internetten bulabilirsiniz

3 Ekim 2021 15:04