MN
Soru Sahibi
25 Aralık 2021 00:50

Göğüs seğirmesi

Merhabalar, sağ göğsümde son 1 saattir damar atması gibi bir şey var ve seğrimeye de benziyor ve ara ara oluyor. Ara ara bacaklarımda da oluyor. Nisan ayında mr çekinmiştim herhangi bir sorun çıkmadı. Kaygım artıkça daha da artıyor. Bir dönem prozac kullandım fakat ilacı kendim bıraktım. Psikolojik olma olasılığı var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hasan Akdemir
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Yorgunluk, vitamin-mineral eksikliği, kansızlık gibi durumlarda böyle şeyleri sık görüyoruz. Bir kere ayrıntılı kan tahlilleriniz yapılır, problem ne ise ona göre tedavi ayarlanır. Ara dönemde madensuyu ve kefir içmeniz iyi olur. Geçmiş olsun

27 Aralık 2021 08:29