de
Soru Sahibi
24 Aralık 2021 12:34

Başımda kalp atışı

Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ben başımı bir yere yasladığımda kalp atışımı başımda hissediyorum bazen de kulağım çınlıyor kardiyoloji ve nörolojik kontrollerim 4 ay önce yapıldı bir sorun çıkmadı ve panik atak hastası olduğum söylendi sizde başımdaki kalp atışı hissi neden olabilir cevaplarsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hasan Akdemir
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Aynısını ben ve benim gibi milyonlarca insan yaşıyor, bu bir hastalık değil endişeye gerek yok.

27 Aralık 2021 08:39