CZ
Soru Sahibi
20 Ekim 2018 10:28

Ergenlik sorunlar

Merhaba Hatice hanım kızım 19 yaşında ama ergenliğe yeni girmiş gibi küçük bir kız çocuğu gibi davranıyor yalanlar söylüyor kendini olmadığı biri gibi gösteriyor herkes ona ilgi göstersin istiyor aile içinde kıskançlık vesurekli kıyaslama yapıyor dışarda arkadaş edin ekte zorluk çekiyor başkaları tarafından kolay yönlendiriliyor fakat biz ona ulaşamıyoruz erkek arkadaşı olsada uzun sürmüyor eğlenceli bulmuyor hayattaki amacını hala belirleyemedi nasıl ulaşacağımi bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz. Kendisi gelmeden sizinle görüşebilirmiyim size nasıl getirebileceğimin yolunu öğrenmem lazım. Kendisi gelmez.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kızınızla ilgili öncelikle sizinle görüşelim. Görüşmeye gelmesi için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini konuşalım. Bilgi ve randevu için ulaşabilirsiniz. Tel: *** *** ** 33 Görüşmek üzere

20 Ekim 2018 14:22