DX
Soru Sahibi
1 Nisan 2008 16:59

Doktor bey iyigünler, eşimin sperm testi sonuçları için sizden yardım rica

Doktor bey iyigünler, eşimin sperm testi sonuçları için sizden yardım rica ediyorum.***miktar:6,3 ph:7,5 total sperm sayısı *** *** ** motilite 1.saat ileri çok hızlı hareket %25 ileri hızlı hareket %40 2.saat ileri çok hızlı %15 ileri hızlı %20 2-3 epitel hücresi,1-2 lökosit hücresi,normal görünüm %85. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Sadece sperm tahlili hastayı değerlendirme açısından yeterli değildir. Bir üroloğ tarafından etraflıca değerlendirilmelidir

3 Nisan 2008 13:52