TU
Soru Sahibi
29 Eylül 2008 14:28

Doktor Bey iyi günler, Benim sol testisim diğerine göre daha küçük ve dama

Doktor Bey iyi günler, Benim sol testisim diğerine göre daha küçük ve damar topluluğu var. Ayrıca ayakta kalınca da ağrı yapıyor. Varikosel hastalığı ile örtüşüyor sorunlarım. Ameliyat olacağım ancak sorum şu olacak. Ameliyatın basit bir ameliyat olduğunu öğrendim. Ameliyat sonrası kaç gün istirahat verilmektedir bunu öğrenmek istiyorum. Zira askerdeyim şuan ve fazlaca ayakta durmam gerekiyor. Bu durumdan kurtulmam için hava değişimine gitmem gerekiyor. 20 günden fazla istirahat gerekli, bunu alabilir miyim bu konuda yardımcı olabilirseniz ve cevabı mail adresime atabilirseniz çok memnun olacağım. İlginize şimdiden çok teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Ameliyat dediğin gibi çok zor değil.Ancak mümkünse mikroskopla yapılması gerekir.Askerde rapor işlerini bilmiyorum. eA

4 Ekim 2008 23:55