DE
Soru Sahibi
20 Haziran 2007 19:34

doktor bey benim şikayetim yaklaşık 3 yıldır sürekli kabızlık karnımda guru

doktor bey benim şikayetim yaklaşık 3 yıldır sürekli kabızlık karnımda guruldama ve son zamanda kilo kaybıyla devam etmekte gün boyu tuvalete çıkma yönünde vücut uyarıyor ama rahatlıyamadan çıkıyorum biraz zorlayınca çok sert vaziyette bir iki küçük parça geliyor ama sabah olduğunda kahvaltıyı yapar yapmaz aşırı vaziyette sıkıştırma vede bu sefer isale yakın şekilde oluyor diyeceğim şu ki 3 senedir tüm devlet hastanelerine gittim endoskopi makattan hortum salma biyopsi kan tahlili ultrason hepsi yapıldı ama hiçbir sonuca varılamadı sorum şudurki bundan sonra ne yapmamı önerirsiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Doğru teşhis ve tedavi için lütfen *** *** ** den randevu alınız.

9 Temmuz 2007 10:59