BF
Soru Sahibi
6 Mayıs 2008 22:36

cihangir bey merhaba ben filiz balcı bugün size muayene olmuştum ve bana so

cihangir bey merhaba ben filiz balcı bugün size muayene olmuştum ve bana sol yumurtalığınızda 3.5 cm kist olduğunu söylemiştiniz ben bu haberi duyunca biliyorsunuz çok kötü olmuştum ama akşam kendi 11 senelik doktoruma gittim ve böyle birşeyin olmadığını 3.5 cm kistin nerde olduğunu sormamı istedi ve ben hangi doktora inanacağımı düşünmeye başladım ve bana sadece üst ultrasyon çektiniz aslında ben şişman olduğumdan dolayı alt ultrasyonla bakılmam gerekiyormuş lütfen cevap yazınnnnnnnfiliz balcı

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cihangir Efe
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Filiz hanım gerekli açıklamayı size yapmıştım.Hala şüpheniz varsa gelin tekrar konuşalım,saygılar!

16 Mayıs 2008 01:45