KM
Soru Sahibi
25 Eylül 2020 17:01

Boğazımda geçmeyen baskı hissi

Hocam mrblar. Uzun yıllar çarpıntılarım nedeniyle taşikardi teşhisi konuldu ve 4 yıl önce ablasyom oldum. Ogünden buyana pek çarpıntı şikayetim olmadı ama son 8 aydır boğazımda birden başlayan dayanılması çok güç bir ağrı oluyor ve ağrı sol koluma kadar vuruyor acıdan yere oturmak zorunda kalıyorum. Ve acıyla birlikte terliyorum. Bu yaklaşık 5 dakika sürüyor. Bu şikayetinden dolayı gitmefiğim doktor kalmadı. Dahiliye,gastroloji,kbb,kardiyoloji vb. Hepsi benle alakası yok dedi Sadece enson gittiğim kardiyoloji damarlarla alakalı olabilir dedi. Anjio önerdi. Ama henğz yaptırmaya cesaret edemedim.Varmıdır bununla alakası veya piskiatrik bir durummudur. Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Öner Gülcan
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun, şikayetleriniz için Anjiyo olmanızda fayda var, olası bir damar darlığını gözden kacirmamak gerekir

25 Eylül 2020 21:32