KE
Soru Sahibi
10 Nisan 2021 21:27

Bir takım takıntılar

Merhabalar ben bir korona süreci geçirdim corona sürecinde kalbimde çarpıntı ve nefes darlığı oldu doktora gittim panik atak olabileceğimi söylediler herneyse daha sonra tekrar bende çarpıntı oldu sonrasında ben ölümü filan çok düşündüm şu anda vücudumda en ufak ağrıda kötü hastalıklar olduğunu düşünüyorum internetten sürekli hastalıklara bakıyorum kötü hastalıklar olduğunu düşünüyorum bu durum beni çok yoruyor başım ağrıyor midem filan bulanıyor çok sıkıntı yapmaya başladım 18 yaşımda kendimi 50 yaşında hissediyorum bu durumdan kendimi nasıl kurtarabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Erol bey, Bu bahsettiğiniz belirtiler çok yaygın olarak karşımıza çıkan şeyler.Ölüm korkusu,hastalıkla ilgili endişeler,bedensel duyumlar.Bu konuyla ilgili bir Psikoterapiste başvurmanız yardımcı olacaktır. Sevgiler,

12 Nisan 2021 13:52