DS
Soru Sahibi
1 Mayıs 2024 09:51

Kekemelik

Adem bey kolay gelsin benim sorum bende kekemelik var ama çok az ama insanlarla konuşurken çok fazla ortaya çıkan yalnızken yok denecek kadar az, özgüvenim sıfıra inmiş durumda, evden çıkmak istemiyorum sürekli film izlemek istiyorum, biriyle konuşurken ya şunu sorarsa ya şunu sorarsa ne yaparım diye diye kendimi yedim bitirdim oysaki rahatlıkla konuşabiliyorum diyelim biri soru sordu kitlenip kalıyorum konuşamıyorum, hocam son 1 senedir boğazım sıkışmaya sanki nefes alamıyormuşum gibi hissetmeye başladım arkadaşlarımın birçoğu emdr ile rahatlamışlar acaba bendede tedavi imkanı olurmu saygılarımı sunarım cevabınizı bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Psk. Adem Bayrakçeken
Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Merhaba, öncelikle kekemelikle alakalı probleminiz için fiziksel olarak Kulak burun boğaz uzmanı olan doktora muayene olmanızı öneririm, eğer durum tamamen psikolojik kökenliyse bahsettiğiniz problem yoğun kaygısal durumun neticesi, psikolojik destek almanızı öneririm, profilimde ki iletişim numarasından irtibat sağlarsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz, iyi günler dilerim.

1 Mayıs 2024 11:15