ÖH
Soru Sahibi
1 Kasım 2010 18:23

benim 38 günlük kızım var.5 günlükken gözü çapaklandı ve şişerek kapandı.do

benim 38 günlük kızım var.5 günlükken gözü çapaklandı ve şişerek kapandı.doktor antibiyotikli damla verdi.kullandık geçti 4-5gün sonra tekrar çapaklanmaya başladı.aile hekimimiz göz doktoruna götürmemizi söyledi ama hala götüremedik göz kanalında tıkanıklık olduğunu düşünüyorum.benim sorum,çabaklanma için neler yapabilirim antibiyotik damlaları ne kadar sıklıkla kullanabilirim.böyle sorunu olan arkadaşlarım masaj yapılıyor dediler.masajı günde kaç sefer ve 1-2dakikamı yapmam gerekir tşk

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferda Oğuz
Göz Hastalıkları

Masaj günde 20 defa tekrarlayın antibıotik damlalar 15 günden uzun kullanılmasın.

12 Kasım 2010 09:48