ÖA
Soru Sahibi
30 Kasım 2010 01:08

ben 28 yasındayım 3yasında kızım var kızım 40günlüktü eşimden ayrıldık o be

ben 28 yasındayım 3yasında kızım var kızım 40günlüktü eşimden ayrıldık o beni istemedi ben hamileyken hayatına bir baskası girdi kızıma bizim ayrıldıgımızı söylemiş babası kızım babasından geldiğinden beri çok mutsuz anne babamdan ayrılmadın demi diyor bugün babasına telefonda kızdı annemden ayrıldıgın için sana küstüm dedi doktora sorupta söyledim dedi babası ayrıldıgımızı dogrumu 3yasındaki bir çocuga söylenirmi acaba onu ögrenmek istiyorum sorumu cevaplar sanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Çocuğa anne-babanın ayrılığını anlatmak çok dikkatli olunması gereken bir konudur. Anne ve babanın bu durumu çocuğa birlikte anlatmasını öneriyoruz.

7 Aralık 2010 13:11