24 Mayıs 2010 12:57

3 gün önce alt çene 1.azı dişimi çektirmek zorunda kaldım.. biraz zor bi çe

3 gün önce alt çene 1.azı dişimi çektirmek zorunda kaldım.. biraz zor bi çekim oldu.. şimdi ise boşluk herhangi bir iyileşme yerine küçük bi şişlk görünüyor ve de ağrı,garip bi tat ve koku var.. kanaması yok... iltihabik bi durum söz konusu olabilir mi? içine istemeden de olsa küçük yemek artıkları kaçabiliyo bi kağıt havlu ile biraz temzileyebiliyorum,bunun bi etkisi olabilirmi ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Özge Hanım Çekimi yapan doktora ,tekrar görünmelisiniz, basit bir kötü yara iyileşmesi söz konusu da olabilir , çekim yeri enfekte olmuş ta olabilir. Buna karar verecek olan doktorunuzdur ona göre size bir reçete yazacaktır , geçmiş olsun, iyi günler dilerim

24 Mayıs 2010 13:32