EE
Soru Sahibi
13 Şubat 2009 11:20

26 yaşındayım banyoda ayağımın kayması ile düşmem sonucu tomografi çekildi.

26 yaşındayım banyoda ayağımın kayması ile düşmem sonucu tomografi çekildi.ilk önce iskemi dendi.daha sonra ankarada mr çekildim sonuç:sağ geri temporalde tanımlanan itle etkisi oluşturan hipoperfüze NAA azalması,Cho artışı ve patolojik laktat pikinin izlendiği düşük evreli glial tm ile uyumlu MRS ve perfüzyon bulgularının izlendiği lezyon.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Erol
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Glial tumörse mutlaka amelıyatla alınması vede radyoterapi görmeniz gerekir.Emarlarınızı görmem incelemem gerekir.Geçmiş olsun. Op Dr Melih EROL

13 Şubat 2009 21:11