AA
Soru Sahibi
27 Şubat 2009 17:30

2 tane elimde 2 tane de bacağımda olmak üzere siğiller var. ilaç kullanmama

2 tane elimde 2 tane de bacağımda olmak üzere siğiller var. ilaç kullanmama rağmen hiçbir etkisini görmedim. yardımcı olabilrmisiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Gerçekten siğil ile uyumlu olup olmadığını ve kullanılan ilaçlar ile kullanma şeklinin daha net olarak bilinmei gerekiyor. İlaca cevap vermeyen siğillerde genellikle koterizasyon tedavisini tercih etmekteyiz.

7 Nisan 2009 22:38