Pembe estetik
Pembe estetik

Estetik diş tedavileri arasında yer alan pembe estetik sayesinde, içinizden geldiği gibi gülebilirsiniz.Mükemmel gülüş için sadece muntazam ve beyaz dişler yeterli değildir. Işıl ışıl dişlerize uyumlu diş etleri ile istediğiniz şekilde gülebilirsiniz.

Güldüğünüzde diş etlerinizin fazla görünmesi sizi gülmekten alıkoyuyorsa, çok basit iki uygulama sayesinde dilediğinizce gülebilirsiniz.

Diş etlerine uygulanan botoks ile pembe estetik hakkında merak ettikleriniz:

“Pembe estetik nedir?”

Pembe estetik güldüğünüzde aşırı görünen diş etlerinizi küçük bir uygulama ile gülüşünüzü göze hoş gelecek hale getirmektir.

Pembe Estetik Nasıl Uygulanır?
Pembe estetik uygulamasında, kişinin diş etleri çok görünüyorsa yada dişler gereğinden kısa ise küçük bir cerrahi girişim ile pembe estetik uygulaması yapılır. İşlem yaklaşık 15 dakika sürer. Diş etleri olması gereken seviyeye getirilir.

Diş etlerine botoks uygulaması:

Yapılan cerrahi uygulamaya rağmen gülümseme sırasında diş etleri görünüyorsa dudakla burun aradaki belli bir noktaya “botoks” uygulaması yapılır. “uygulamadan sonra ifade değişikliği olmaksızın üst dudağın bir miktar düşmesi sağlanarak ve diş etleri görünmez hale getirilir ” . Elbette bu uygulama esnasında önemli olanın, yüz kaslarını çok iyi bilmek ve doğru noktalara uygulama yapmaktır.


İstanbul Diş Hekimi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!