Buyuk dudakların küçültülmesi vajınal vulvar rekonstruksiyon

Buyuk dudakların  küçültülmesi  vajınal  vulvar rekonstruksiyon

VAJEN  DUDAKLARININ  BUYUK OLMASI,  SARKMASI   DIŞA   DOĞRU  KABARIKLIK  OLUŞTURMASI    KADINLARIN CINSEL ILIŞKININ ON SAFHASI OLAN   PREKOIT,  AURAL UYARILMA VE   KLITORAL UYARILMA DONEMLERIND E  YETERLI  UYARILMAYI  ENGELLEYEREK ,  ISTEGIN OLUŞMASINI  AZALTARAK VULVAR  ORGAZMIN  GECIKMESINE  KURULUK VE HAZ  DONEMININ UZAYARAK  ERKEKLE BIRLIKTE ORGAZMA  EŞZAMANLI  ULAŞMASINA  ENGEL OLABILMEKTEDIR.

 BU DURUMD A YAPILABILECEK CERRAHİOLARAK   BUYUK DUDAKLARUIIN KUÇULTULEREK  REKONSTRUKSIYONUN YAPILMASIDIR.

 AMAÇ  DUDAK  BUTUNLUĞUNU SAĞLARKEN DAMAR  VE SINIR   AĞININD A KORUNMASINI SAĞLAYARAK  YUKARIDA  BAHSETTIĞIMIZ  OLAYLARIN DAHA KETKILI YAŞANMASINI  SAĞLAMAKTIR

 KÜÇÜLTME SIRASINDA UYGULANAN TEKNIKLE  BU SAĞLANABILMEKTE   KUCUK DUDAKLAR  VE KLITORIS  ORTAYA CIKARAK  REFLEK ARKININ CALIŞMASI SAĞLANMAKTADIR 

3 HAFTALIK IYILEŞME SURECI  SONRASIND A  KOITE  TEKRAR  BAŞLANMAKTADIR ,

BU AMELIYAT ESTETIK  OLARAKDA  HASTAYA ÖZ GÜVEN SAĞLAMAKTADIR

Bu makale 7 Mart 2019 tarihinde güncellendi. 0 kez okundu.

Yazar
Op. Dr. Muharrem Murat Yıldız

Op. Dr. M.Murat YILDIZ, 12 Nisan 1965 tarihinde Ankara'da doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1982 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitime başlamıştır. 1983 yılı itibari ile Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında  tamamlayarak ihtisasını ise yine  Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Mevki Asker Hastanesi, Medart Tıp Merkezi, gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. M.Murat YILDIZ Amerikan Üroloji, Uluslararası Üroloji, Türk Endoüroloji gibi bir çok dernek üyeliği olup, 2004-2018 yılları arasında Etlik Lokman Hekim Hastanesi'nde görev yapmış olup 2018 Kasım ayından itibaren özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Etiketler
Vajen estetiği
Op. Dr. Muharrem Murat Yıldız
Op. Dr. Muharrem Murat Yıldız
Ankara - Üroloji
Facebook Twitter Instagram Youtube