Doktorun Adresi

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Evrim Tarkan Hakkında

Evrim Tarkan Kimdir?

Ass. Dr. Evrim Tarkan, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Evrim Tarkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 08.07.2011)

Evrim Tarkan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..�ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

KATARAK AMELİYATI OLDUM,TAM GÜVENİLİR BİR DOKTOR AMELİYAT OLMA İHTİMALİNİZ VARSA HİÇ ÇEKİNMEDEN KENDİNİZİ EMANET EDEBİLİRSİNİZ.BİR GÖZÜMDEN KATARAK OPERASYONU OLDUM ÇOK MEMNUNUM İKİNCİ GÖZ OPERASYONUMUDA 25 GÜN SONRA ALLAHIN İZNİYLE OLACAĞIM,ALLAH RAZI OLSUN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. 11-07-2019

tafa..�ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

ASS.DR.EVRİM TARKAN GERÇEKTEN İŞİNİN TAM PROFOSYENELİ,KATARAK AMELİYATIMI GERÇEKLEŞTİRDİ İLGİSİ,ALAKASI,KONTROLLERİNİ AKSATMADAN YAPARAK HASTASINA DAVRANIŞLARI ÖZEL HASTANE DOKTORLARINDAN DAHA CANAYAKIN DAVRANDIĞINA ŞAHİT OLDUM,DEMEKKİ DEVLET HASTANELERİNDE BÖYLE DOKTORLARDA VARMIŞ,KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. Mustafa Yaşar PULGAT 08-07-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Evrim Tarkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Evrim Tarkan kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E Tarkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Evrim Tarkan için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. E Tarkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Evrim Tarkan ile anlaşmalı?
Evrim Tarkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Evrim Tarkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Evrim Tarkan Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Evrim Tarkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Evrim Tarkan Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Evrim Tarkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Evrim Tarkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Evrim Tarkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E Tarkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Evrim Tarkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E Tarkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.