Aile Danışmanı Güldane Kavgacı

Aile Danışmanı - İstanbul
5.0

Evlilik ve Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi

“Nasıl başlasam bilmiyorum ama yaşadıklarımızı yaşayan bir çok insan olduğunu biliyorum biz 3,5 yıllı...” Devamı

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı

     Güldane  Kavgacı, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mevzun oldu. Yakındoğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enntitüsü’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesinden 300 saati teorik, 150 saati uygulamalı 450 saatlik aile danışmanlığı eğitimini aldı. İstanbul Aile Ve Evlilik Terapileri Derneğinden 500 saatlik Aile Ve Çift Terapsi Eğitimi Sertifika Programını tamamladı.

      Sırasıyla 1985-1988 yılları arasında Sağlık bakanlığı Ankara Doktor Zekai Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi; 1989-1992 yıllarıarasında İzmir Tepecik Göğüs Hastalıkları Hastanesinde; 1992-1994 yılları arasında İstanbul Siyami Ersek Kalp Ve Damar Hastalıkları Hastanesi; 1994-2011 yııları arasında İstanbul Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde aileler,ergenler ve çocuklarla çalıştıktan sora 2011 yılında emekli oldu.

       2011 yılında istanbul Sentez Aile Evlilik Ve Cinsel Danışmanlık Merkezini kurdu. Halen bu merkezde cinsel terapi danışmanlığı, evlilik ve çift danışmanlığı, aile ve çift terapisi ve bireysel terapi üzerine danışanlarına  hizmeti vermeye devam ediyor. Uzun yıllara dayanan mesleki tecrübesinden damıttığı deneyimleri ile yüzlerce vaka yöneterek danışanlarına huzurlu aile, mutlu evlilik ve sağlıklı cinsel yaşam için reherlık etti. Cinsel terapi ve danışmanlık, aile ve evlilik danışmanlığı, çift ve ilişki terapisi ağırlıklı olarak çalıştığı ilgi alanlarıdır. Güldane ışık kavgacı evli ve iki tıp doktoru annesidir.

    Halen kendi merkezinde evlilik ve çift terapisi, aile terapisi, cinsel terapi ve vajinismus başta olamak üzere erken boşalma, sertleşme sorunu, cinsel isteksizlik, uyarılma ve orgazım bozukluğu (anorgazmi) agrılı cinsel ilişki (diparoni)sorunlarında danışanlarına danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir

İlgi Alanları: aile ve evlilik danışmanlığı, evlilik ( çift) terapisi, boşanma travması, aile içi iletişim sorunları, evlilik öncesi danışmanlık, evlenme korkusu, cinsel terapi, ağrılı cinsel ilişki( disparoni) boşanma oriyantasyonu ve evlilik krizleri, aile terapisi, vajinismus tedavisi, eş secimi, cinsel danışmanlık, kadın erkek cinselliği, cinsel işlev bozuklukları, çift terapisi, aile ve çift terapisi, evlilik ve çift danışmanlığı, ilişkilerde sadakatsizlik/ aldatma, evlilik ve cinsel sorunlar, yas danışmanlığı, öke terapisi, kıskaçlık terapisi, bireysel terapi/ yetişkin psikoterapisi, ,cinsel isteksizlik, vajinismus/vajinusmus, ilişki terapisi, erken boşalma, sertleşme sorunu, orgazm bozukluğu(anargazmi), Psikolojik travmalar.

Güldane Kavgacı’nın Aldığı Egitimler Ve Sertifikalar

 • Lisans eğitimi Hacetepe Üniversitesi.
 • Kilinik psikoloji yüsek lisans eğitimi Yakın Doğu Üniversitesi.
 • Aile danışanmlığı eğitimi Yıldız Teknik Üniversitesi.
 • Aile ve çift terapisi eğitimi (2007-2012): Aile Ve Evlilik Terapileri Derneği (AETD).
 • Cinsel terapi eğitimi (2008-2011): Cinsel Sağlık Entitüsü Derneği (CİSED).
 • Sistemik aile terapisi eğitimi(2007-2009): Çocuk Ruh Sağlığı Derneği (ÇAREDER).
 • Temel ve ileri hipnoz eğitimi(2010): omni Hipnoz Akademisi.
 • Transaksiyonel Analiz eğitimi TA 101, TA 102 (2008):Ttranksaksiyonel Analiz Derneği.
 • Denver Gelişimsel Tarama Testi uygulamalı eğitimi (2013): Çocuk Noralejisi Derneği.
 • Çocuk ve kadına yönelik aile içi şiddetle mücadele eğitiçi eğitimi (2009):TC. Sağlık Bakanlığı.
 • Cinsellik Ve Cinsel Tedaviler 1.modul eğitimi (2007):Cinsel Eğitim Tedavi Ve Araştırma Derneği (CETAD).
 • Depreyon ve intiharı önleme (1999): TC. Sağlık Bakanlığı Ruh Sağlığı Şubesi.

Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi
Caferağa Mh. Miralay Nazım Sokak No: 12 D.6, 34200 Bahariye Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile terapisi Çift terapisi Bilişsel davranışçı terapi Bireysel terapi Cinsel terapi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

     Güldane  Kavgacı, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mevzun oldu. Yakındoğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enntitüsü’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesinden 300 saati teorik, 150 saati uygulamalı 450 saatlik aile danışmanlığı eğitimini aldı. İstanbul Aile Ve Evlilik Terapileri Derneğinden 500 saatlik Aile Ve Çift Terapsi Eğitimi Sertifika Programını tamamladı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1984
Deneyim: 40 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Evlilik ve Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Cinsel Terapi Vajinismus Aile Kriz Dönemleri Devamı

Deneyimler

Sentez Aile Evlilik Ve Çocuk Dnışma Merkezi (2011 - 2020)
İstanbul Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hsatanesi (1994 - 2011)
İstanbul Siyami Ersek Kalp Ve Damar Hastalıkları Hastanesi (1992 - 1994)
İzmir Tepecik Göğus Hastalıkları Hastanesi (1990 - 1992)
Ankara Büyük doğum Evi (1984 - 1989)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 83

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Bes*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Vajinismus tedavisi
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Nasıl başlasam bilmiyorum ama yaşadıklarımızı yaşayan bir çok insan olduğunu biliyorum biz 3,5 yıllık evli bir çiftiz sorunumuz vajinismusla başladı. İlk zamanlar hep bunu bilmeden yapabilirim diye diye seneleri böyle geçirdik. Artık evliliğimizde sorunlar üremeye başlamıştı huzur denilen şey kalmamıştı. Öyle bi hastalık ki sanki imkansız hiç yapamam korkusu vardı. Vajinismusu kabullenmek sanırım en önemlisiydi.boşanma aşamasına geldiğimizde evleri ayırdık ve arayışa başladım güldane hanımın yorumlarını okudum o kadar aynı şeyleri yaşamışız ki Boşanma noktasından bizi güveniyle konuşmasıyla yüreklendirdi. Size öyle güzel dokunuyor ki imkansız geleni yapamam dediğinizin üstüne gitmenizi öğretiyor. Düştüğüm yerlerde hep beni destekleyip ilerlememizi sağladı. Size dediklerini yaptığınızda inanın başaramama gibi bir seçeneğiniz söz konusu değil. Güldane hanım hayatımıza dokundu o kadar güzel bir dokunuştu ki şuan eşimizle çok iyiyiz vajinismusu yendik.

EY
E Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Çift terapisi
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Merhaba, öncelikle Güldane Hanım'a çok teşekkür ederim. Yöntemleri ve tecrübesiyle hayatımızı değiştirdi. Çözümü imkansız diye düşündüğünüz ilişki sorunlarınız için kendisine başvurmanızı tavsiye ederim.

EY
E Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Çift terapisi
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Merhaba, öncelikle Güldane Hanım'a çok teşekkür ederim. Yöntemleri ve tecrübesiyle hayatımızı değiştirdi. Çözümü imkansız diye düşündüğünüz ilişki sorunlarınız için kendisine başvurmanızı tavsiye ederim.

SK
S K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Cinsel terapi
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Güldane Hanım'a vajinismus problemimiz için gittik. Mükemmel biri kendisi. Adım adım uyguladığı programla sorunumuza çözüm oldu. Tüm sorularımıza açıklayıcı cevaplar verdi. Anlık ruh değişimlerimi anlayarak destek oldu. Eğer cinsel işlev bozukluğu yaşıyorsanız Güldane hocama gitmek için geç kalmayın derim. Ne kadae erken başlarsanız sorun o kadar çabuk çözülür bu da sizin mutlu günlere kavuşmanızı sağlar. Çok teşekkürler Güldane hocama 🙏🏼😊 S-H K.

BA
B A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Vajinismus olduğumu anladığım anda kendimi eksik, suçlu, sorunlu hissetmeye başlamış ve asla bundan kurtulamayacağım düşüncesine kapılmıştım. İnternette sürekli alternatif çözümler arıyorduk zamana bırakmıştık. Ama bulduğumuz alternatifler ve zaman asla çözüm değildi. Psikolog arayışına girdik ve o kadar güzel yorumlar gördük ki hemen Güldane hocama randevu aldık. Evliliğimizdeki bu sorun adına attığımız en güzel adımdı. Kendime hiç inanmadan burada okuduğum yorumlara ve Güldane hocamıza güvenerek çıktığımız bu yolda yolun sonuna geldik o kadar mutluyum ki.. Yolculuk boyunca her seansta motive oluyor çok mutlu ayrılıyorduk oradan. Sadece vajinismus değil başka sorunlarımızın da farkındalığına vardık ve bize çok iyi geldi her şey. Bizimde burada okuduğumuz yorumlar gibi umarım bu yazdıklarımız başkalarının da zamana bırakmamasına bir an önce hocamıza gelmesine ve sorunu çözmesine bir adım olur. Sadece dediklerini yapmanız ve güvenmeniz yeterli her şeyi çok güzel bir şekilde çözümlüyor ona minnettarız İyiki tanımışız. Kesinlikle ne sorununuz olursa olsun tavsiye ediyorum. T.B.A

FU
F U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Kaygılarımın adının vajinusmus olduğunu bana öğreten ve sayesinde tedavi olduğum canım doktorum.. Siz kendinize inanmasanız da kendisinin inancı ve olumlu yaklaşımı, iletişimi, ilgisi ile sorununuz çözülecektir. Güvenebilirsiniz..

İG
İ G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

1 yıllık ilişkimde cinsel birliktelik sorunu yaşıyordum. Cinsel terapist için internet üzerinden araştırmam ve okuduğum tavsiyeler üzerine Güldane Hanım’dan randevu aldım. Vajinusmus teşhisi sonrası terapi sürecine başladık. Sabırla ve samimiyetle, benden daha çok inanarak ve isteyerek süreçte hep yanımda oldu. Pes ettiğim yerlerde vazgeçmeme izin vermedi. Sadece tedavi olmadım aynı zamanda çok şey de öğrendim. Güldane Hanım tecrübesiyle ve bilgisiyle hem cinsellikle ilgili travmalarımı atlatmamı hem de kendimi tanımamı sağladı. Bu sorunu yaşayan kişilere birinci tavsiyem daha fazla gecikmeden destek almaları, ikinci tavsiyem de Güldane Hanım’a güvenmeleri.

Tuğ*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Ben uzun süredir vajinusmus problemi yaşayan biriyim. Eşimle 7 8 satlık evliliğimiz bu problem yüzünden istediğimiz gibi gitmiyordu. Eşim çok anlayışlı biri olduğu için birçok kez denemiş ancak hiç ilerleme kaydedememiştik. Bense kendimi eksik ve suçlu hissediyor sürekli ağlıyordum. Eşim bunun üzerine epey Bi araştırma yaparak Güldane hocaya ulaştı. Tüm seanslar çift olarak birlikte geldik ve gerçekten o kadar verim aldık ki anlatamam. Hocamız o kadar tecrübeli ki onunla bu problemi aşmamak imkansız desem yeridir. Biz 8 9 seans sonunda bu problemi tamamen aştık. Şuanda çok çok mutluyuz. Seanslarda hocamızın verdiği tüm ödevleri üzerine düşerek sayı ve dakikalara varana kadar uyarak yaptık ve sonucu mükemmel oldu. Hocamızla hem problemimizi aştık hem de cinsel yaşama dair sayısız bilgi ve tecrübe edindik. Bu problemi yaşayan herkese Güldane kavgacı hocamızı tavsiye ediyorum. Doğru hocayı bulmak çok önemli ve biz iyi ki hocamızı bulduk. Kendisine minnettarım.

SA
Sam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Güldane Hocam sayesinde yaklaşık 6 aylık Vajinismus problemini kolaylıkla aştık. Eşimle beraber gittiğimiz seansların etkisini en başından itibaren hissettik. Emeklerimizin meyvesini almamızda bize yol gösterip rehberlik eden hocamıza minnettarız. Benzer problemi yaşayan tüm çiftlere Güldane Hocamızı tavsiye ederim.

YG
Yas*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Uzun zamandır eşimle çözemediğimiz ve artık umudumuzun tükenmeye başlaması ile boşanma fikrini yaşadığımız bu süreçte tek çözümü son bir kez çift ve aile terapisine başvurmak olduğuna karar vererek ilişkimize bir şans daha tanıdık ve araştırarak Güldane Kavgacı hocamıza ulaştık, iyiki kendisini tanımışız. Bize inanılmaz bir destek verdi, bizim göremediğimiz farkında olmadığımız şeyleri görmemize yardımcı oldu. 2. 3. Seanstan itibaren kopmak üzere olan ilişkimiz ve ailemiz tekrar sayesinde düzene girdi, artık iletişim kurabilen ve birbirimizi anlayan birer eş olmamıza yardımcı oldu, Güldane hocamızın samimi ve doğru tespitleri sayesinde çok olumlu yol aldık, iyi ki tanımışız, bu süreçte yolumuza ışık olduğu için Güldane Kavgacı hocamıza çooook teşekkür ederiz. İyi ki varsınız... A. G ve Y. G

Sık Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı ile nasıl iletişime geçerim?

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333883

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Güldane Kavgacı Aile Danışmanı uzmanıdır. Evlilik ve Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Aile terapisi, Çift terapisi, Bilişsel davranışçı terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube