Doç. Dr. Yılmaz Kor, Adana, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Doç. Dr. Yılmaz Kor

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Adana

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Yılmaz Kor Kimdir?

Doç. Dr. Yılmaz Kor, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Yılmaz Kor, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlgilendiği Hastalıklar

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Değerlendir

  Hakkında değerlendirme yapın

  Doç. Dr. Yılmaz Kor tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Sıkça Sorulan Sorular

  Doç. Dr. Yılmaz Kor kimdir , telefon numarası nedir?

  Doç. Dr. Y Kor ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

  Doç. Dr. Yılmaz Kor için nasıl randevu alabilirim?

  Doç. Dr. Y Kor şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

  Doç. Dr. Yılmaz Kor nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

  Doç. Dr. Yılmaz Kor bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

  Doç. Dr. Yılmaz Kor hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

  Doç. Dr. Yılmaz Kor Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

  Doç. Dr. Yılmaz Kor için muayene ücreti nedir?

  Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Yılmaz Kor muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Doç. Dr. Yılmaz Kor hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

  Doç. Dr. Y Kor ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

  Doç. Dr. Yılmaz Kor hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

  Doç. Dr. Y Kor hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .