Yard. Doç. Dr. Kenan Eren, İstanbul, Psikiyatri

Yard. Doç. Dr. Kenan Eren

Psikiyatri - İstanbul

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)

Randevu Al0 (850) 811 68 84

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

COVID-19 ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA DÜZENLEMELER KONUSUNDA BİLGİLENDİRME;
•    Bir engeliniz yoksa ve bireysel terapi hizmeti alıyorsanız seansınıza tek gelmeniz rica olunur. 
•    Danışanlara seans öncesi yüksek ateş, öksürük vb. şikayetleri olup olmadığı sorulmaktadır. 
•    Kapıda ateş ölçer ile kontrol yapılmaktadır.
•    Ofise giriş ve ortak kullanım alanında maske takmak zorunludur. Maskesi olmayan danışanlarımıza maske verilmektedir. 
•    İkram ve ihtiyaçlarda kullanılabilecek stant hijyenik koşullara göre düzenlenmiş olup bardak, bardak gereçleri ve sular disposable (tek kullanımlık) dır. 
•    Seans aralıkları ofisi havalandıracak şekilde düzenlenmektedir.
•    Ortak kullanım alanları, hasta tuvaleti, tüm kapı kolları ve diğer yüzeyler her gün çamaşır suyu ile dezenfekte edilmektedir. 
•    Danışanlarımızın ortak alandaki bekleme süresini kısa tutmak için randevu saatinizden 5 dk önce ofisimizde olmanız yeterlidir.  
Önlemlere duyarlılığınıza teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Doktorun Adresi

Nişantaşı Valikonağı Cad. No:50/9  Şişli, İstanbul
Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 68 84
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Kenan Eren Hakkında

Kenan Eren Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Kenan EREN, 1966 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1984 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1991’de tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında ise Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başlamış olduğu ihtisas eğitimi Yetişkin Psikiyatrisi alanında 2006 yılında tamamlamıştır.

Yrd. Doç. Dr. Kenan EREN, 1991 - 1998 yılları arasında SSK Tekirdağ Hastanesi’nde Pratisyen Hekim, 1998 - 2001 yılları arasında Çerkezköy - Çorlu’da İş Yeri hekimi, 2001 - 2006 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Asistan Doktor olarak çalışmıştır. 2007 - 2008 yılları arasında ise Bolu Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi’nde Yrd. Başhekim, 2008 - 2010 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde (AMATEM), 2010 - 2013 Eyüp Devlet Hastanesi’nde Uzm. Dr. olarak hastalarına hizmet vermiştir.

2014 yılı itibariyle ise Yeni Yüzyıl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi - Psikoloji Bölümü’nde Yrd. Doç. Dr. olarak çalışmalarını sürdürmekte ve aynı zamanda İstanbul’da özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Uluslararası Bakırköy Günleri - Certificate Advance (Mart 2003), European College of Neuropsychopharmacology -Vienna, Austria (Eylül 2007), European College of Neuropsychopharmacology - Barcelona, Spain (Eylül 2008), Psekon - Psikiyatride Sürekli Eğitim Kongresi - Boylam Psikiyatri Enstitüsü (Haziran 2008), Psekon - Obsesif Kompulsif Bozukluğun Bilişsel Davranışçı Terapisi - Boylam Psikiyatri Enstitüsü        (Haziran 2008), Psekon - Psinema (Terapide Filmlerden Yararlanma) Kursu - Boylam Psikiyatri Enstitüsü (Haziran 2008) ve APA 160th Annual Meeting: Addressing Patient Needs. San Diego (Mayıs 2007) gibi mesleki kongrelere katılım göstermiştir.

Yrd. Doç. Dr. Kenan EREN’in almış olduğu bazı mesleki eğitim ve sertifika programları şöyledir;

Cinsellik Kavramı - 1.Modül (24 saat), CETAD - Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği (Mart 2003)

Cinsel İşlev Bozuklukları 2.Modül (50 saat),CETAD - Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği (Ocak 2004)

Cinsellik ve Cinsel Tedavi Eğitimi(75 saat-72 saat süpervizyon), CETAD Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği (Şubat 2004)

Hipnoz Kursu - Uzm. Dr. Şeref Özer BARİLEM -Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Araştırma ve İleri Eğitim Merkezi (Mart2004)

Certificate Of attendance Basic Course Of Positive Psychotherapy - Prof. Nossrat Peseschkian (13 saat / 7-8 Ekim)   International Academy Of Positive Psychotherapy (Ekim 2005)

Kişilik Bozuklukları Temel Kursu, Türk Nöropsikiyatri Derneği (Aralık 2005)

Kişilik Bozukluklarında Kognitif Davranış Terapileri (15 saat/ 13-15 Mayıs) - Arthur Freeman, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (Mayıs 2006)

Aksiyete Bozuklukları ve Depresyon'da değerlendirme, vaka formülasyonu oluşturma ve tedavide Kognitfif  Davanışçı Yaklaşımlat - Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur (100 saat teori + 100 saat uygulama) Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (Haziran 2007)

Primary Training Course Rational - Emotive & Cognitive - Behavioral Theory and Techiques Albert Ellis Institute (Ocak 2008)

Introduction to Cognitive Therapy, Cognitive Therapy of Depression, Cognitive Therapy for Anxiety and Panic Disorder - Leslie Sokol Beck Institute for Cognitive Thearapy and Research (6/7 Haziran 2008)

Advanced Training Course In Rational - Emotive & Cognitive - Behavioral Theory and Techiques Albert Ellis Institute (Mayıs 2009)

Diploma aldığı kurum
 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Depresyon
 • Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)
 • Psikojenik Ağrı
 • Sosyal Anksiyete
Tedaviler
 • Evlilik terapisi
 • Aile danışmanlığı
 • Alkol bağımlılığı tedavisi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Bireysel terapi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 68 84

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

labi..r
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kenan beyle Eyüp Devlet hastanesi'nde bizlere konferans salonunda üniversitede psikoloji alanında okuyan öğrencilerin katıldığı söyleyişte bizlerle son derece ilgilenen sıcakkanlı bir yapısıyla tanıdığım iyi bir doktordur.Hiç çekinmeden sorular sormanızı istemekle beraber bu alanda iyi bir doktor olduğunu bizlere ispat etmiştir.Kendisine çok teşekkür ederim. 29-10-2020

ve..iz

Çok iyi bir doktor 27-01-2017

SU..A

KESİNLİKLE ÖNEREBİLECEĞİM BİR HEKİM TERAPİLERDEN OLUMSUZ SONUÇ ALMAK GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL :) 13-02-2016

�..ACAN

Dr. Kenan Beyle 3 YIL önce tanıştım, Bir danışanı olarak bana gösterdiği ilgiden alakandan çok memnun kaldım, derdimi dert edindi bana yaptığı terapilerle büyük katkılar sağladı. Hayatın anlamını öğrendim kendisi sayesinde teşekkür ederim. 13-02-2016

emin..müş

Kenan Bey tanıdığım en bilinçli, en başarıları doktorlardan birisi. Beni 6 seansta yeniden hayata döndürdü kendisine teşekkür ediyorum. 13-02-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Yard. Doç. Dr. Kenan Eren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Per 25 Şub
Cum 26 Şub
Cmt 27 Şub

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.