Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren

Psikiyatri - İstanbul
5.0

Obezite (Şişmanlık), Nevrozlar, Narsistik Kişilik Bozukluğu

“Kenan beyle Eyüp Devlet hastanesi'nde bizlere konferans salonunda üniversitede psikoloji alanında ok...” Devamı

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren

Yrd. Doç. Dr. Kenan EREN, 1966 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1984 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1991’de tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında ise Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başlamış olduğu ihtisas eğitimi Yetişkin Psikiyatrisi alanında 2006 yılında tamamlamıştır.

Yrd. Doç. Dr. Kenan EREN, 1991 - 1998 yılları arasında SSK Tekirdağ Hastanesi’nde Pratisyen Hekim, 1998 - 2001 yılları arasında Çerkezköy - Çorlu’da İş Yeri hekimi, 2001 - 2006 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Asistan Doktor olarak çalışmıştır. 2007 - 2008 yılları arasında ise Bolu Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi’nde Yrd. Başhekim, 2008 - 2010 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde (AMATEM), 2010 - 2013 Eyüp Devlet Hastanesi’nde Uzm. Dr. olarak hastalarına hizmet vermiştir.

2014 yılı itibariyle ise Yeni Yüzyıl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi - Psikoloji Bölümü’nde Yrd. Doç. Dr. olarak çalışmalarını sürdürmekte ve aynı zamanda İstanbul’da özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Uluslararası Bakırköy Günleri - Certificate Advance (Mart 2003), European College of Neuropsychopharmacology -Vienna, Austria (Eylül 2007), European College of Neuropsychopharmacology - Barcelona, Spain (Eylül 2008), Psekon - Psikiyatride Sürekli Eğitim Kongresi - Boylam Psikiyatri Enstitüsü (Haziran 2008), Psekon - Obsesif Kompulsif Bozukluğun Bilişsel Davranışçı Terapisi - Boylam Psikiyatri Enstitüsü        (Haziran 2008), Psekon - Psinema (Terapide Filmlerden Yararlanma) Kursu - Boylam Psikiyatri Enstitüsü (Haziran 2008) ve APA 160th Annual Meeting: Addressing Patient Needs. San Diego (Mayıs 2007) gibi mesleki kongrelere katılım göstermiştir.

Yrd. Doç. Dr. Kenan EREN’in almış olduğu bazı mesleki eğitim ve sertifika programları şöyledir;

Cinsellik Kavramı - 1.Modül (24 saat), CETAD - Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği (Mart 2003)

Cinsel İşlev Bozuklukları 2.Modül (50 saat),CETAD - Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği (Ocak 2004)

Cinsellik ve Cinsel Tedavi Eğitimi(75 saat-72 saat süpervizyon), CETAD Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği (Şubat 2004)

Hipnoz Kursu - Uzm. Dr. Şeref Özer BARİLEM -Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Araştırma ve İleri Eğitim Merkezi (Mart2004)

Certificate Of attendance Basic Course Of Positive Psychotherapy - Prof. Nossrat Peseschkian (13 saat / 7-8 Ekim)   International Academy Of Positive Psychotherapy (Ekim 2005)

Kişilik Bozuklukları Temel Kursu, Türk Nöropsikiyatri Derneği (Aralık 2005)

Kişilik Bozukluklarında Kognitif Davranış Terapileri (15 saat/ 13-15 Mayıs) - Arthur Freeman, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (Mayıs 2006)

Aksiyete Bozuklukları ve Depresyon'da değerlendirme, vaka formülasyonu oluşturma ve tedavide Kognitfif  Davanışçı Yaklaşımlat - Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur (100 saat teori + 100 saat uygulama) Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (Haziran 2007)

Primary Training Course Rational - Emotive & Cognitive - Behavioral Theory and Techiques Albert Ellis Institute (Ocak 2008)

Introduction to Cognitive Therapy, Cognitive Therapy of Depression, Cognitive Therapy for Anxiety and Panic Disorder - Leslie Sokol Beck Institute for Cognitive Thearapy and Research (6/7 Haziran 2008)

Advanced Training Course In Rational - Emotive & Cognitive - Behavioral Theory and Techiques Albert Ellis Institute (Mayıs 2009)

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren Muayenehanesi
Nişantaşı Valikonağı Cad. No:50/9 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Alkol bağımlılığı tedavisi Bilişsel Davranışçı Terapi Bireysel terapi Çift terapisi Cinsel terapi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Yrd. Doç. Dr. Kenan EREN, 1966 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1984 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1991’de tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında ise Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başlamış olduğu ihtisas eğitimi Yetişkin Psikiyatrisi alanında 2006 yılında tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 12 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Obezite (Şişmanlık) Nevrozlar Narsistik Kişilik Bozukluğu Motivasyon Eksikliği Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Devamı

Deneyimler

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren Muayenehanesi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 68 84

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GE
Gül*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kenan beyle Eyüp Devlet hastanesi'nde bizlere konferans salonunda üniversitede psikoloji alanında okuyan öğrencilerin katıldığı söyleyişte bizlerle son derece ilgilenen sıcakkanlı bir yapısıyla tanıdığım iyi bir doktordur.Hiç çekinmeden sorular sormanızı istemekle beraber bu alanda iyi bir doktor olduğunu bizlere ispat etmiştir.Kendisine çok teşekkür ederim.

MD
Mer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çok iyi bir doktor

CK
CAN*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

KESİNLİKLE ÖNEREBİLECEĞİM BİR HEKİM TERAPİLERDEN OLUMSUZ SONUÇ ALMAK GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL :)

AK
ALİ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Dr. Kenan Beyle 3 YIL önce tanıştım, Bir danışanı olarak bana gösterdiği ilgiden alakandan çok memnun kaldım, derdimi dert edindi bana yaptığı terapilerle büyük katkılar sağladı. Hayatın anlamını öğrendim kendisi sayesinde teşekkür ederim.

YG
Yas*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Kenan Bey tanıdığım en bilinçli, en başarıları doktorlardan birisi. Beni 6 seansta yeniden hayata döndürdü kendisine teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren ile nasıl iletişime geçerim?

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren için nasıl randevu alabilirim?

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116884

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Yrd. Doç. Dr. Kenan Eren Psikiyatri uzmanıdır. Obezite (Şişmanlık), Nevrozlar, Narsistik Kişilik Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Alkol bağımlılığı tedavisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Bireysel terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 68 84

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube