Uzm. Psk. Songül Çolakoğlu, Giresun, Psikoloji

Uzm. Psk. Songül Çolakoğlu

Psikoloji - Giresun

Aile Terapisi, Anksiyete Bozuklukları, Davranış Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Aydınlar Mah. G.M.Kemal Bulvarı No:248 Giresun  Giresun, Giresun
Giresun Özel Ada Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Songül Çolakoğlu Kimdir?

Uzm. Psk. Songül ÇOLAKOĞLU, 1975 yılında Ordu'da doğmuştur. Almanya Universitaet zu Köln'de başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanı almıştır.

Almanya Köln'de Hız Alan / Rogerian Terapi eğitimi aldıktan sonra, Dr. Frank Farrelly tarafından verilen Provocative Therapy eğitimine katılmış ve başarıyla tamamlamıştır.

Uzm. Psk. Songül ÇOLAKOĞLU, Giresun Merkez'de bulunan Giresun Özel Ada Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ice..

Evliliğimin çok kötü gittiği bir dönem psikolojik olarak kendimi berbat hissediyordum. Maddi ve manevi sıkıntılar başta beni sonra ailemi çok kötü etkilemiş ve iletişimimizi bozar hale getirmişti. Ben depresyon girmiş olacağım ki hiçbir şey yapasım yoktu. Yemek yemek su içmek bile istemiyordum. Artık bir psikolog zamanının geldiğini anlıyordum ama bunun için bile harekete geçmek istemiyorum, psikolojim o kadar kötüydü. Daha sonra bu durumdan dolayı canını sıkan komşumla olan uzun konuşmalarımız sonucu onun vermiş olduğu tavsiye ile uzman psikolog Songül Çolakoğlu'nu buldum ve randevu alıp yanına gittim. Benim için muhteşem bir terapi ve tedavi oldu kesinlikle. Psikolojimin ne halde olduğunu görünce o da şaşırmış olmalı ki, benimle sağolsun epey bir uğraştı ama ne yaptı ne etti beni ben yaptı. Psikolojisi bozuk olanlar, psikolojik olarak kendini kötü hissedenler, sorunları olanlara sesleniyorum. Giresun'da psikolog arayışınız varsa eğer, bu işte uzman psikolog Songül ÇOLAKOĞLU'nu görmeden başka kimseye danışmayın. Sevgiler. 28-12-2017

a..

Bende anksiyete bozukluğu vardı. Bu durum psikolojimi alt üst etmişti. Bu anksiyete bozukluğu teşhisini bana psikoloji uzmanı Songül hanım koydu. İyi ki de Songül hanıma gitmişim çünkü ben çok kaygılı ve panik bir insandım. Çok şiddetli bir anksiyete bozukluğuyla karşı karşıyaydım. Psikolojik olarak daha fazla berbat olmadan gitmem lazım dedim kendi kendime. Çünkü eğer geç gitseydim belki de daha büyük sıkıntılar yaşıycaktım. Panik atak gibi hastalığa sahiptim resmen. Her konuda kaygılı panik ve endişeli olur mu bir insan oluyor işte. Bu bendim ama bunu kabullenmedim ve uzman psikolog Songül hanıma gittim. Kendimi ona gittiğimden beri çok daha iyi hissediyorum. Benim gibi ileri derecede panik kaygı bozukluğu anksiyete sıkıntısı olan birileri varsa muhakkak Songül hanıma bir görünsünler. Psikolojinizi daha fazla bozmadan buna bir deyin derim. Herkese acil şifalar, iyi günler diler, Songül hocaya da mesleğinde başarılar dilerim. 02-01-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Songül Çolakoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.