Uzm. Psk. Seda Gün Namal

Psikoloji - Eskişehir

Genel Psikoloji, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Ruhsal Bunalım

Randevu Al Soru Sor

Psikologun Adresi

Kurtuluş Mh.Asarcıklı Cad.No:94/A  Odunpazarı, Eskişehir
Özel Ümit Tıp Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Seda Gün Namal Hakkında

Seda Gün Namal Kimdir?

Psk. Seda GÜN, 1992 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır.

Mesleki çalışmalarına Özel Ümit Tıp Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Genel Psikoloji
  • Çocuk - Ergen Psikolojisi
  • Ruhsal Bunalım
  • Depresyon
  • Aile Terapisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın:

Seda Gün Namal Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..lan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Seda hanım harika bir insan onun sayesinde hayata bakışım değişti işinde gerçekten uzman bir doktor herkese tavsiye ederim yanında kendimi çok iyi hissediyorum 07-08-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Psikolog seda gün çok iyi bir uzman gerçekten. Sıkıntı yaşadığım yakın bir dönemde tavsiye üzerine seda hanıma gitmiş ve çok mutlu memnun ayrılmıştım. Çünkü işinde çok iyi ve bilgili bir psikolog seda gün. Sağolsun banada çok faydası dokundu ve üzerimdeki siniri stresi azalttı çok minnettarım 19-12-2017

ne..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Seda hanıma öncelikle çok teşekkür etmek istedim nedeni ise bir süredir psikolog arayışında olan şahsıma çok iyi gelmesidir. ben bir psikoloğun üzerimde bu kadar olumlu etkisi olacağını bilsem kesinlikle önceden internetten psikolog araştırması yapardım. Psikolog seda gün'ü herkese tavsiye ederim. 26-03-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Seda Gün Namal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Seda Gün Namal ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Seda Gün Namal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz:

Uzm. Psk. Seda Gün Namal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Seda Gün Namal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Seda Gün Namal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Seda Gün Namal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Seda Gün Namal Özel Ümit Tıp Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Seda Gün Namal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Seda Gün Namal Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Genel Psikoloji, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Ruhsal Bunalım, Depresyon, Aile Terapisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Seda Gün Namal için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Seda Gün Namal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Seda Gün Namal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Seda Gün Namal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Seda Gün Namal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.